Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez? (Csomó)

Mi lehet ez? (Csomó)

Figyelt kérdés

A bal fülem előtt van egy tapintható csomó. Ha hozzáérek csak akkor fáj, kb 1 cm széles lehet. A felülete nincs elszíneződve, csak egy púp. Nem hinném, hogy valami pattanás lenne. Mi lehet ez? A válaszokat előre is köszönöm!

14/F


2011. júl. 24. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy valami tályog szerű, bár nem tudom, hogy az fültőnél előfordulhat-e. Meg kellene nézetned, mert ha ne adj isten tényleg tályog, akkor azzal kezdeni kell valamit még most, ha nem akarsz szenvedni.:S
2011. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ezt a tályogot, hogyan távolítják el?
2011. júl. 24. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy tályog, inkább zsírcsomó ha nem fáj vagy rosszabb esetben remélhetőleg jóindulatú tumor. Bőrgyógyásznak mihamarabb meg kellene mutatnod. Ha zsírcsomó, azt kivágják.
2011. júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Leírom, de mondom nem biztos, hogy az.

Az egy gennyel teli duzzanat, kezdeti állapotban olyan, mint amilyen most neked. De el kezd növekedni, feszíti a benne lévő cucc és nagyon fáj. Kis vágással felnyitják, kitisztítják, fertőtlenítik.

2011. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha hozzáérek, pl megnyom az ujjammal akkor érzek pici fájdalmat. És ha, olyankor elmozdítom az ujjam "elugrik" a csomó.
2011. júl. 24. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, akkor az nem tályog. Lehet, hogy tényleg valami jóindulatú daganat szerűség. Mindenképp nézesd meg
2011. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megnézte az orvos. Jóindulatú ciszta, amivel egyáltalán nem kell foglalkozni. Születésem óta ez rajtam van, csak most vettem észre. Betegség előtt valamivel megnagyobbodik, és mivel náthás is voltam azért vettem észre biztosan.
2011. júl. 25. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!