Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Felfázhattam? Vagy ez esetleg...

Felfázhattam? Vagy ez esetleg más?

Figyelt kérdés
Tegnap hajnalban arra keltem, hogy nagyon fáj a vesém, alig birtam megmozdulni. Aztán folytatódott azzal, hogy mindig vizelési ingerem volt, nem gyözök mosdóba menni, pedig szinte nem is jön semmi.. Felfázásra gyanakszom, viszont ha pisilek nem csip, nem fáj, csak utána de akkor elég kellemetlenül. Nemrég voltam felfázva, akkor csípéssel és kibírhatatlan fájdalommal járt a vizelés. Mi tévö legyek? Tudtok valami házi praktikát amitöl minél elöbb elmúlik? Egyáltalán szimpla felfázás ez?
2011. aug. 15. 06:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kamilla vagy citromfű teát, inni!!! Az első gyulladáscsökkentő, a második baktérium, gomba és vírusölő!!!
2011. aug. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez akár vesegörcs is lehet...legjobb lenne orvoshoz menni. Egyébként felfázásra nagyon jó a tőzegáfonya, megelőzésre is. Kapszulában vagy tablettában kapható. De ha nagyon fáj, ne barkácsolj otthon, menj dokihoz!
2011. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

UROLÓGIA!


Kár otthon kísérletezni, komoly bajok is húzódhatnak a háttérben. Inkább lásson feleslegesen az orvos, mintsem a veséd elvesztésének kockáztatásával játszadozz.

2011. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!