Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a bajom? Vírus talán?

Mi lehet a bajom? Vírus talán?

Figyelt kérdés

Tegnap este még semmi bajom se volt, jókedvem volt, stb.


Éjjel kezdödött az egész... néha felébredtem és erös hányingerem volt, de kibírtam reggelig.. Aztán reggel továbbra is ez volt, megmértem a lázam de csak 35,2 fok lett.

Ittam teát, hátha jobb lesz de nem segített.. söt mikor teát vagy vizet ittam az még rontott rajta, mégjobban hányingerem lett töle.

Délelött 11kor egyszer eldöntöttem, hogy akkor megyek a wc-hez és jöjjön aminek jönnie kell, hánytam egyet ami nagyon kellemetlen volt, de utána jobban éreztem magam kicsit. Ettem egy fél pirítóst és olyan 30 perc - 1 óra múlva megint ugyan úgy rosszul voltam és azóta is tart ez...


Arra gondoltam, hogy valami rosszat ettem tegnap (bundáskenyér), de lehet, hogy valami vírus esetleg?

Nagyon rosszul érzem magam és semmi eröm mozogni se :/


2011. aug. 16. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nincs lázad, akkor lehet,hogy tényleg csak elrontottad a gyomrod. Viszont ha időközben lázad lett és hasmenés is társult a hányáshoz,akkor nagy valószínűséggel a most "divatos" calici vírust kaptad el. 2 nap alatt átmegy az emberen, de utána még napokig erőtlen. Sok folyadékot kell inni,nehogy kiszáradj. Még ha kijön, akkor is inni kell. Ha súlyos a dolog,mindenképp orvoshoz kell fordulni.

De lehet bármi mástól, sokmindentől. Ha lány vagy és van párkapcsolatod, akkor még a terhesség is felmerül gyanúként.

2011. aug. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tegnap még rámjött délután is a hányás és azután egy fokkal jobban lettem, aztán este megint fájt már a gyomrom is és rosszabbul lettem, de pár óra alvás után szinte teljesen jól voltam már.


Most reggel se éreztem semmi vészeset, csak mikor reggelire megettem egy fél vajaszsemlét utána megint kicsit fájni kezdett a gyomrom.

Egyelöre koplalok kicsit, az ételt nem nagyon bírja most a gyomrom.. még a kekszet se igazán. Remélhetöleg elmúlik.


Én gyomorrontásra tippelek, mert már csak attól is rosszabbul érzem magam ha valaki kimondja a bundáskenyér szót :S

2011. aug. 17. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!