Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ekcémás vagyok és eddig nem...

Ekcémás vagyok és eddig nem jelentkezett, de most az alkarom ki van csapva, és nagyon viszked. Tudd valaki valami jót? Mindig csak az alkarommal történik. és gyúrok is. Lehet hogy a fehérje bevitel?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 19:29
 1/4 anonim válasza:
Szia én is ekcémás vok.van egy nagyon jó krém:Lorinden A.én ezt használom és nagyon jó!!!!!!!!!próbáld ki!!!
2009. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először próbálkozz gyógytermékkel, mint pl. a Perilla krém, ami gyógynövényekből készül, allergiás bőrre.
2009. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia én is ekcémás vok,és a Lorinden A tényleg nagyon jó.Próbáld ki!!!!
2009. jún. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia .Énis ekcémás voltam..de már valahogy kinőttem.Öh nekem a kézfejemel volt baj ..az vált be hg jó vastagon bekéremeztem és kesztyűt huztam rá.A te esetedben ..pl.cellofán-nal lehetne beborítamiaz alkarod.. az alényeg hg felpuhuljon a bőr.
2009. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!