Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy levél LSD hatása meddig tart?

Egy levél LSD hatása meddig tart?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 14:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyén függő.
2011. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Egy adagra gondolsz? Mert az egy levél, az több adagot tartalmaz, én úgy tudom...

De tényleg egyénfüggő, általában 6-8 óra. De lehet több is... meg a hatóanyag mennyiségétől is függ.

2011. aug. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát igen xD úgy értem egy bélyeg 'benyalása'. és 14 éves vagyok és 20án ki fogjuk próbálni haverral, csak érdekelt köszi...
2011. aug. 18. 14:54
 4/15 anonim ***** válasza:

Gratulálok, drogos fattyú.

Az LSD flashback effektusa miatt hallucinációk, szinesztézia, pánikroham és más pszichotikus eltérések akár több héttel az utolsó fogyasztás után is felléphetnek.

2011. aug. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
14 évesen anyádat nyalogasd még mint az LSD-t te takony...
2011. aug. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Kicsit korai...

De csináld csak, ha gondolod, de ha először próbálod, jobb lenne otthoni környezetben, mert ha balul sül el a dolog, egy buliban vagy más környezetben gázos lehet a szitu...

2011. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Azzal ne próbálj menőzni ha drogozol mer mindenki lenézi az ilyeneket és csak az életed baszod el vele...ez csak egy jótipp a jövődre nézve;)
2011. aug. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne légy hülye, ne csináld!!! Keress egy kis csajt és azt nyalogasd.
2011. aug. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Légy szíves várj ezzel 18-20 éves korodig! Nem vagyok drogellenes, ha olyan cuccról van szó, aminek van értelme (szóval nem heroin, speed, kokain, fürdősó, kati meg ilyenek), de azt mondom, hogy az LSD használatának minimum 18, de inkább 20 éves kor felett van értelme, és akkor is csak ha nincs semmi mentális betegséged, nem vagy labilis, és pontosan tudod, hogy mire szeretnéd használni.
2011. aug. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tényleg nem egy partidrog, kamaszkorban biztos nem próbálgatnám a helyedben. A hatás egy ilyen kis takonynak akár 12-15 óra is lehet. Egy olyan 4 órás csúccsal, hogy ha bad trippelsz összeszarod magad.
2011. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!