Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A bélelzáródásnak mik a tünetei?

A bélelzáródásnak mik a tünetei?

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy az a bajom :(
2011. aug. 22. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez a bajom h nincs székletem, de ha nyomnám akkor jönne ki vmi de elkezd fájni a végbelem vagy nemtom.. pesrze mind ez csak akkor van ha ÜLŐ helyzteben vagyok. ha állok akkor természetesen jönne..
2011. aug. 22. 18:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Nemrég(asszem múlt szerdán) tett fel anyukám glicerines végbél kúpot akkor tudtam kakilni
2011. aug. 22. 18:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem bélelzáródás, akkor már görcsben fetrengenél!

Jellemző tünetei a haspuffadás, hányás, erős hasi fájdalom!

Sima székrekedés lesz az.

Lehet, hogy nem eszel rendesen! Több leves, több rostos étel segíthet, főként hogy a glicerin is segített!

A keresztlányom pl. a kakaót se bírja, attól is székrekedése lesz!

2011. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindennél jobb lenne, ha orvoshoz fordulnál!

-előző-

2011. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most tettem fel magamnak nem olyan rég egy kúpot de csak mogyorók jöttek ki.. lehet még várni kellett volna?
2011. aug. 22. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolom, hogy lehetőleg még ma vegyél a gyógyszertárban Hunyadi János gyógyvizet, és a rajta lévő utasítás szerint használd. Nem túl drága, és megoldja a székrekedést.

Egyébként sok folyadékot igyál, gyümölcsöt egyél, mint pl. őszibarack, szőlő, egyél joghurtokat, és a Hunyadi János gyógyvíz rövidesen helyrehoz.

2011. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát ma már biztos nem fogok tudni venni, mert a szüleim nincsenek otthon h pénzt adjanak rá.. Kivenni meg nem merek még ha itt hon is van anya pénztárcája..
2011. aug. 22. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!