Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől sebesednek ki maguktól...

Mitől sebesednek ki maguktól és miért múlnak el olyan lassan? (többi lent)

Figyelt kérdés
Páromnak nem rég jött ki a karján, a mellkasán és fejbőrén kisebesedés. Nem tudja mitől lehet, de megfigyelte, ha véletlenül elkapar egy olyan sebet, amit teljesen más helyről szerzett, ugyan olyan hatalmas kráterszerűre sebesedik ki. Valószínűleg elkaphattam tőle, mert nekem is pár napja jelent meg a hónom alján egy apró folt, amelyet nem takart a legfelső bőrréteg. Napról napra egyre nagyobb, pedig hozzá sem érek... Ma vettem észre, hogy nem csak a hónom alján jött ki, hanem a karomon, és a hátamon is. Olyan mintha pattanást vakartam volna el, de tudom hogy nem pattanás, mert sokkal jobban fáj, és nagyon lassan gyógyul. Hétfőn szerencsére megyek bőrgyógyászhoz, de addig is valaki tudna ajánlani valami házi praktikát? Este fogom kipróbálni az ecetes borogatást. Egyéb tippek, vagy hogy egyáltalán mitől jöhetett ki?
2011. aug. 26. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Én inkább azt ajánlom, h addig ne kezelgesd, amíg nem tudod, h micsoda. Teljesen más képet mutatna úgy az orvosnak és akkor félre is kezelhet. Ha viszket, akkor menj be egy patikába és mutasd meg a patikusnak, ő hátha tud vmit tüneti kezelésre hétfőig. Tényleg ne kezelgesd fölöslegesen. Ha tudod, h mi az, akkor kereshetsz célzott házipraktikát, hátha gyógyszerek nélkül meggyógyulnál, de találomra ne kezelgesd.
2011. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!