Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aranyér problémában?!

Aranyér problémában?!

Figyelt kérdés
6 napja kint van az aranyerem! Ez az első, hogy kijött, hidegen ültem, gondolom megfázott! Valaki valami jó tanácsot tudna adni? Próbáltam egyfajta kúpot, reparon krémet, de még semmi! Ez ugye visszahúzódik majd? Iszonyú kellemetlen! Segítenétek??????? Előre is köszi
2011. szept. 8. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2011. szept. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt nézd meg a tüneteid alapján, hogy a doki mit ajánl, milyen kenőcsöt, vagy azt, hogy menj orvoshoz:


[link]

2011. szept. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk (az egész családnak és mindenkinek akinek eddig mondtam) ez segített:. Minden egyes székelés után hideg vízzel mosd meg a fenekedet. De mindig! Vagy: lehet kis gézdarabba aloe vera darabot rakni (mármint a nyúlós részével, hogy a géz itatódjon át) és pár napig tedd a fenekedhez. Tudom,hogy morbidul hangzik, de segít és nem kell gyógyszer! Jobbulást!
2011. szept. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A friss aloeverabol is lehet "kupot" kesziteni, azt behelyezni a vegbelbe! VAlobn gyogyito hatasa van, mivel gyulladasgatlo, fajdalomcsillapito, es erezni is fogod a husito hatasat! Aztan a mozgas!
2011. szept. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha időben van kezelve, akkor visszahúzódhat, de még így sem 100%. Menj orvoshoz.

Elvileg 1 v. 2hét alatt rendeződik, ha nem akkor műtét..

2011. szept. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Naga_Chevalier válasza:

Egy kis boszorkánypraktika:


Csinálj lány pürét vadgesztenyéből

ugyanúgy mintha szelídből csinálnád

csak elszeparáltan mert amúgy mérgező.

Aztán kend rá a perecre és hagyd ott kb egy óráig!

2011. szept. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Naga_Chevalier válasza:
Jah. És CSAK KÜLSŐLEG alkalmazd!!!
2011. szept. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!