Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pollenallergiások. Hallottatok...

Pollenallergiások. Hallottatok már a Rinolight fényterápiáról?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy az Egészségbiztosítás nem támogatja.Mennyibe fájhat egy ilyen 8-10 alkalmas kúra?
2011. szept. 17. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:

alkalmanként 3-5 ezer forint.

Én ilyen kisérleti nyúlnak jelentkeztem, de semmit nem változtatott. Akik velem együtt voltak azok sem tapasztaltak sok javulást. Talán nem dugul be annyira az orrom, de azért nem érne meg ennyi lóvét.

Bár nekem inkább a szemem könnyezik, fáj, meg a szájpadlásom, de elvileg azt is gyógyítania kéne...

Kezd el időben szedni a Claritine gyógyszert, és az király.

2011. szept. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Noja82 válasza:
Porallergia tünetek megszüntetésére tudok nagyon jó megoldást! Nem gyógyszer, és más allergia tüneteit is meg tudja szüntetni! Ha érdekel, írj, és privát mailben leírom miről van szó!
2011. szept. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!