Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet reggelente hánying...

Mitől lehet reggelente hányingerem, émelygésem? (hozzá kell tennem, hogy annak az esélye, hogy terhes legyek a nulla alatt van.18/L)

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Stressz. Nekem is sokszor volt ilyen.
2011. szept. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez a heyzet,én reggel mindig eszek ropit és jobb lesz
2011. szept. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) erre nem is gondoltam. Azt hittem, hogy én nem is stresszelek, de mostmár látom, hogy nagyon is :P
2011. szept. 29. 08:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha eszek nekem is jobb, csak olyan furcsa volt, hogy minden nap, esetenként egetverő pulzussal társul :P (bár ez utóbbi sajnos naponta többször is jellemző)
2011. szept. 29. 08:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%, h stresszelsz. Végzős vagy?
2011. szept. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
most kezdtem egy új sulit, de itt a suli miatt nem izgulok (tavaly elég volt xD), most pedig valőszínűleg a családi problémák lehetnek a baj okozói :P más bajom is jelentkezett mostanság :(
2011. szept. 29. 08:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Alma, keksz, cola, narancslé, esetenként szőlőcukor. Nekem szinte minden nap van:( Mondjuk ha stresszelek, akkor pedig főleg. Régen szinte benne volt a napi programban reggel, akkor nem is zavart (annyira). Csak most már nincs meg az a napi ritmus így ez is csúszik. Van ilyen légzőgyakorlat is hogy mélyen beszívod a levegőt, olyan 5 másodpercig benntartod és lassan kifújod. Mást még nem tapasztaltam ami jó rá:( Sok sikert:)
2011. szept. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!