Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet nagyobb baj a kezeletlen...

Lehet nagyobb baj a kezeletlen hüvelygomba okozta fertőzéstől?

Figyelt kérdés
Szóval az ex barátnőmnek hüvelygombája volt, óvszer nélkül dugtunk, tehát nyilvánvalóan én is elkaphattam a gombát. Valamilyen érdekes oknál fogva elhallgatta előlem hogy fertőzött, a barna folyásából kezdtem rá gyanakodni. Ugyan nem észleltem magamon tüneteket, állîtólag a férfiaknál tünetmentes. Ha nem kezelem le, előjöhetnek valamilyen tünetek?
2011. okt. 4. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha elmész orvoshoz, mert lehet, más is van a lánynál.
2011. okt. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Továbbadhatod a jelenlegi partnerednek, ő vissza neked, és ellesztek egy darabig...

Nekem barátnőmék kézen fogva mentek orvoshoz ilyennel, mert a srác folyton vissza fertőzte

2011. okt. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezeltesd, különben a következő barátnőd el fogja kapni.


Ha én elkapnék a pasimtól egy olyan fertőzést, amit még az extől szedett össze, csak nem tudta, azt mondanám, hogy hát istenem, előfordul az ilyen... de ha megtudnám, hogy ő tudta, hogy ilyen baja van, csak lesza.rta az egészségemet, mert neki tünetmentes, akkor kivágnám a pic.sába.

2011. okt. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 03:21


MAXIMALISAN EGYETERTEK!!!!


Kerdezo, menj el dokihoz, mert ahogy irta mas is, lehet, hogy massal is megajandekozott a baratnod... Avagy, lehet, hogy te ajandekoztad meg ot???? Ki tudja. Viszont mindenkeppen doki, ha van baratno, akkor EGYUTT.

Es MINDIG hasznalj gunmit, mert sosem tudod, mit varrnak a nyakadba: csak egy kis gombat, csak egy kis trippert, csak egy kis szifiliszt, csak egy kis HIV-virust, vagy szerencses vagy es csak egy edi-bedi kisgyereket.

2011. okt. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!