Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet elmulasztani a...

Hogy lehet elmulasztani a rekedséget?

Figyelt kérdés

Kedden reggel beteg lettem.Nagyon megfáztam akkor csak az orrom folyt nagyon.

Szerda reggel már az orrfolyás lényegesen enyhült,de nagyon elkezdtem köhögni és fájt a torkom.Ma délutánra pedig teljesen berekedtem.Alig van hangom.És nagyon fáj a torkom.

Mit ajánlanátok erre?


2011. okt. 6. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

sok, sok mézes-citromos tea és borogatás, esetleg "szopogatós" cukorkák

én is rekedten ébredten, de mostanra egészen jól kikúráltam magam :)

2011. okt. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Rekedtségre nagyon jó a sós langyos tej, tegyél langyos tejbe csipet sót, egyáltalán nincs rossz íze.


A torkom nekem is fáj két napja, éppen az előbb gargalizáltam langyos sós vízzel, és mindjárt nekiállok kék színnel lámpázni, remélem megúszom gyógyszer nélkül.

2011. okt. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor az is fontos, hogy sok vitamint juttassunk magunkba.
2011. okt. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Cool vagy Mari....Nekem bevált ideiglenesen...:P Ha beszédet kell mondani egy két órára hat a Negro...:P

Egyébként gyógyszert pedig a zyrtec-et kaptam amikor berekedtem...Nagyon jó volt,teljesen kitisztult a hangom,de nem fagyival vagy titanic koktéllal vettem be...:P Forró tea,neocitrán,coldrex....:P

Egyébként ez a gyógyszer: [link]

2011. okt. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ezek mind nagyon jók, mellé pihentesd a torkodat!! Ne beszélj. Ne is suttogj, ugyanúgy megterheli a hangszálaid.
2011. okt. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos továbbra is csak suttogni tudok,és esélyem sincs nem suttogni.A kisfiam így se tudja felfogni,hogy hova lett a hangom és miért nem szólok hozzá úgy ahogy szoktam.

Egyáltalán nem sírós gyerek,sőt max 1X2 szer hisztizik egy nap.Sírni meg csak akkor szokott ha elesik és megüti magát.

Most viszont szinte 5 percenként elkezd sírni.Sokszor kiküld a szobából engem...nem tudja felfogni még,hogy mi történik.Sajnálom szegénykémet.

2011. okt. 8. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!