Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már két hete fáj a hasam és...

Már két hete fáj a hasam és puffadok, szerintetek ez bélféreg miatt lehet?

Figyelt kérdés

Komolyan kezdek aggódni, hogy az.

18/F


2011. okt. 13. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Bélféreg? BÉLFÉREG? Miért ez az első amire gonolsz?:D:D

A puffadás/hasfájás leggyakoribb okai epeproblémák vagy emésztőenzimek hiánya. Menj a háziorvosodhoz.

2011. okt. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondold végig az étkezésed:mit és mennyit eszel iszol egy nap?

Lehet ezen kéne kicsit változtatnod.

2011. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mostanában max napi 1 liter folyadékot ittam.

Meg sok tejterméket ettem. Sok tejföl meg tejes italok.

Szeretem a pácolt heringet az meg nyers valamilyen szinten és attól tartok, hogy elkaphattam valamit.

2011. okt. 13. 19:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy tipp: semmi tej! Egy jó ideig hanyagold majd szép lassan iszogathatod ha már elmúlt a hasfájás. Ne egyél borsót babot vagyis semmi hüvelyes zöldséget. Próbálj meg kicsit mozogni lehet segít, lehet nem. Nagyon gyakori a reflux betegség is szóval ha lent fáj a hasad akár még az is lehet. Nem gyógyítható de tökéletesen kezelhető és kezelés mellett boldogan leélheted életedet. Nekem is van nyugi és semmi különösebb bajom nincs. lehet hogy elkaptál egy vírust ahhoz viszont sok idő kell amíg távozik a szervezetedből szóval próbálj sokat aludni esetleg próbáld ki a széntablettát mert fertőtlenít is. Ha ezek után se múlik esetleg még csak nem is javul irány a doki és egy gyors vizsgálat után megmondja mi bajod van és meggyógyít. Jobbulást! :)
2011. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egy jó probiotikumot szedjél
2011. okt. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!