Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire fertőző az adenovírus?

Mennyire fertőző az adenovírus?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Melyik? Mert van vagy 300.

Az adenovírus egy gyüjtőfogalom,nem egy vírust takar

2011. okt. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hú ezt nem is tudtam. A lányomnak van ilyen lehet. hasmenést okoz nála, el kell küldeni a székletét tenyésztésre. Van egy kishúga is, aki egyelőre még nem kapta el pedig egymást bújják állandóan, remélem van esély rá, hogy megússza. Bár a nagylánynál a hasmenésen kívül (ami jelenleg nincs, de 2 hét alatt 2X volt neki innen a gyanú)
2011. okt. 20. 10:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Immunrendszer kérdése, hogy kit betegít meg és kit nem.

Nálunk volt olyan, hogy a gyerekek benyelték az oviban, de az étvágytalanságon kívül semmi tünetük nem volt. Hazahozták nekünk, apukám, férjem és én is elkaptuk. Fostunk jópár napig, én 1 hét után kórházba kerültem.

A legutóbbi alkalommal a férjem hozta haza, a kisebbik gyerek és én kaptuk el, a nagyobbik megúszta.

Volt olyan, hogy csak én voltam beteg, senki más.

Én rohadtul utálom ezeket az entero vírusokat!!

Az adeno vírus legtöbbször légúti nyavaját okoz.

2011. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!