Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Darázscsípésre jó a suprastin...

Darázscsípésre jó a suprastin tabletta?

Figyelt kérdés
Két napja csípett meg egy darázs a térdem alatt.Sajnos most már a bokám is teljesen bedagadt.Amit eddig használtam:fenistil ,kalcium pezstgő tabletta, ecetes borogatás,szódabikarbónás borogatás..semmi eredmény és irtózatosan viszket az egész lábam.még suprastinom van itthon használhat?
2011. okt. 24. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem önként ne kezd el szedni semmit. Ismerősömnek ilyen esetben kis kiszerelésű Aerius tablettát írtak fel, szerintem te is jobban jársz, ha felkeresed vele az orvost.
2011. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, jó rá mivel antihisztamin. Próbáld ki hátha segít, ha nem akkor ott már valami súlyosabb allergiás reakcióról van szó. -Egy gyógyszerész-
2011. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gyógyszerész? Azt mondta majd elmúlik.....az életemben ez a második csípésem az elsőnél semmi gond nem volt.
2011. okt. 24. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:
De mint látod nem múlik el, és kellemetlen is. Szóval beveheted.
2011. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi 20:36-os én is ezt olvastam a tájékoztatóján 1-szemet bevettem majd kiderül van -e hatása.
2011. okt. 24. 20:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát!!!
2011. okt. 24. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!