Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Körömgomba! 2 hónapja kezelem,...

Körömgomba! 2 hónapja kezelem, elfogyott a nailner spray, de még van egy kicsi. Vegyek másikat vagy meggyógyul magától?

Figyelt kérdés
2 hónap alatt elhasználtam egy egész nailner sprayt. 4 hétig reggel este kellett befújnom vele a körmömet, utána pedig azt írta, hogy amíg le nem n esténként fújjam be. De most elfogyott. Eredetileg is csak a nagylábujj körmöm negyede volt fertőzött, most már rendesen vissza vágtam és csak egy kb 2-3mm vastag csík van ami még gombás. Vegyek még egy adag nailner sprayt, vagy innentől már meggyógyul és lenő magától is?

2011. nov. 13. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg teafaolajjal kenni.
2011. nov. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a terület fertőzött, akkor a gyógyult részt is újrafertőzi. Itt sesztem el én is. Ikább vegyél még egyet. Ha újrafertőződik, akkor ott sokkal masszívabb, nehezen kiírthatóbb lesz, mert megszokta a gyógyszert.
2011. nov. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!