Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » HIV virust csak hiv fertözöttö...

HIV virust csak hiv fertözöttöl lehet elkapni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Honnan máshonnan lehetne?
2011. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
egy olyan lánnyal feküdtem le aki elöttem egy fiuval volt és ovszerrel csinálták. lehetek hiv pozitiv?
2011. nov. 13. 19:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem használtál gumit a lánnyal akkor előfordulhat. Persze csak akkor ha a lány fertőzött volt.
2011. nov. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem használtam..:S és most nagyon félek! de nem hinném h fertözött lett volna.
2011. nov. 13. 19:37
 5/10 anonim ***** válasza:

A saját magad megnyugtatása végett annyit tehetsz, hogy pár hónap múlva felkeresel egy anonim AIDS szűrő helyet és ott 1 2 nap alatt meg van az eredmény.

Amúgy óvszert minden esetben tanácsos használni mert nem csak az AIDS veszélyes nagyon, hanem a HEPATITISZ is.

2011. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Fertőzött tárgyaktól is lehet, ha az a fertőzés a véráramba jut. Pl. injekciós tűtől.
2011. nov. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

A budapesti Szent László kórházban elvégzik a tesztet, ha jól tudom egy-két órán belül megvan az eredmény. Olyan 7000 Ft körül van.

Ess túl rajta!

2011. nov. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elmész véradásra (ha elmúltál 18, nem vagy cukorbeteg, nem vagy vérzékeny,vérszegény, és nehezebb vagy 50kg-nál.)

Véradáson ugyanis kötelező ezt leellenőrizni i, és értesíteni is kötelező, ha baj van.

És még jót is teszel.

2011. nov. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

nem. E-mailben is lehet. Add meg a címedet, és 24 órán belül küldök neked!

Az első fertőzés most ingyenes!

2011. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha biztos akarsz lenni benne hogy nem lettél az (a múltban bármikor bárkitől), akkor csak a teszt fog megnyugtatni.

nem kell hónapokat várni, már 1-2 hetes időkapus tesztek is vannak!(az eseménytől számított 1-2 hét múlva lehet menni a tesztre)

2011. nov. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!