Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Folyamatos herpesz. Ismerős,...

Folyamatos herpesz. Ismerős, Milyen gyógymód van rá?

Figyelt kérdés
Állandóan jön herpesz az ajkamon és a számon, rengeteg keservet okozott már nekem, a háziorvosom szerint nincs gyógymód, csak a kenőcsök, nekem azok nem jók. Mitől lehet, mi a megoldás?
2011. nov. 14. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó rá a körömvirág krém is. Próbáltad már?
2011. nov. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvosi ki vizsgálás. A sűrűn előforduló herpesz, gyenge immunrendszerre utalhat.
2011. nov. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász segíthet, és szerintem csak ő.


Egy biztos: semmiféle immungyengeség nem áll a háttérben. Ha annyira le lenne gyengülve az immunrendszered, hogy emiatt állandóan herpeszed lenne, akkor ott más - akár veszélyes - betegségek is jelentkeznének.

2011. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

körömvirágot nem próbáltam. Fogkrémet teszek rá, ha bizsereg, attól 70%-ban nem jön ki annyira - persze ezt csak akkor tudom megtenni, ha egész nap otthon vagyok. Immunrendszer-gyengeséget nem hiszem, nincs rá más jel.


Mintha hallottam volna valamilyen gyógyszeres kezelésről, ami megszünteti végleg.

2011. nov. 14. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Végleg nem, de segít. Asszem antivirális kezelés. Bőrgyógyász írhatja fel. ;)


[link] - esetleg itt is megkérdezheted


Amúgy kérlek írd majd le a fejleményeket, jó?

2011. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Én is folyamatos herpesszel küzdök!Nekem 5 nap alatt elmúlik, úgy hogy mikor kijön lekenem zovirax krémmel jó vastagon, mert szárítja, nem engedi terjedni és elmulasztja a bizsergést!Amint érzem, hogy felszívta a krémet újra kenem, tehát folyamatosan, persze ha dolgozom csak vékonyan, de mindig kenem!Aztán tudom elég drága, de én beszereztem egy bioptron lámpát és otthon óránként lámpázom!Nagyon jó rá!Esetleg ha van a környezetedben kérd kölcsön pár napra!Aztán mindezek mellé napi kettő epavír kapszulát szedek ez is segít!Általában ha beszedek az epavirből egy kúrát jó darabig csend van utána!Gyógyszertárba DM-ben kapható!2000 ft de használ és nem gyógyszer hanem homeopátiás!!!Remélem segítettem!

2011. nov. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!