Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van házi készitésű valami...

Van házi készitésű valami amivel kezelni tudnám a herpeszt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg aloe vera növénynek a nedvét rákenni. Úgy hallottam, hogy erre is jó, bár biztosan nem tudom, hál' istennek soha nem volt még herpeszem.
2009. máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Házi készítésűt nem tudok. De én a szájherpeszt úgy előzöm meg, hogy ha elkezd viszketni a szám környéke, rögtön beveszek két HEPAVIR kapszulát és a következő nap még kettőt és nem jön ki a dudor. Az a két szem kapszula elfér a pénztárcában is és megúszható vele egy hét kellemetlenség.
2009. máj. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
kicsit talán vissza kellene fogni magad, és akkor nem lennének ilyen gondjaid :)
2009. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
életembe először most volt herpeszem. az is azért volt mert más poharából ittam...
2009. aug. 17. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!