Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy kis tenyérnyi helyen...

Csicsuka12 kérdése:

Egy kis tenyérnyi helyen nagyon fáj a bőröm az felkaromon. Mitől lehet ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Pár napja nagy, éles, szúró fájdalmat érzek a bal felkaromon, és nemtudom, mitől lehet ez. Ha hozzáér valami, úgy még rosszabb. Nem tudom semmihez sem hasonítani, égető fájdalom. Valami fertőzés lehet, vagy mi? Néha átsugároz az egész karomba, és mintha belülről fájna az egész :S
2011. dec. 3. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
a reptoidok telepítettek beléd egy nyomkövető chipet.
2011. dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
gratulálok az intelligens válaszodhoz!
2011. dec. 3. 23:34
 3/3 anonim válasza:
Fejlemény esetleg? Nekem két napja ugyanez kezdődött. Reggel amikor felkeltem a bal combom hátsó részén és a al felkaron a tricepsznél volt. Azt hittem álmomban a kutya összekarcolt a talpával. :) De nem mert sérülés nincs. A combomon már annyira nem érzékeny, de a tricepsznél még mindig. Én a creatine-ra gyanakszom bár naponta csak 3x5g-ot iszom...
2012. febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!