Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha időben észreveszik az...

Ha időben észreveszik az övsömört, mennyi idő alatt gyógyul meg?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 21:02
 1/8 nikaa11 ***** válasza:
Sajnos ez hosszadlmas betegség.( 1hónaptól 3 ig) Van az aloe for evernek egy gélje,ha azzal kened napi 2,3szor jó vastagon,1hónapon belűl elmulhat!
2011. dec. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Rossz az alap elgondolás. Nem a tünettől kell megszabadulni, mert az nem jelent gyógyulást! Gyógyulás akkor lesz, ha az immunrendszered megerősíted, és már nem lesz módja előjönni a problémának, mert a szervezet védelmi rendszere kordában tartja a támadót.

Az immunrendszer megerősítésének számtalan módja van, elsősorban teljes életmód-váltás, mert valószínű hogy a rossz szokások, (legyen ez táplálkozási, vagy akár gondolkodásbeli kérdés) okozhatják az immunrendszer gyengülését. Egy erős immun védelmi rendszer biztosítja a szervezet teljes egészségét, a probléma mentes működését.

Az ehhez a probléma mentes működéshez szükséges eszközöket viszont biztosítanunk kell a számára, mert sok olyan anyag van amit az élelmiszerekkel már nem tudunk megadni neki. Ezért nem árt, ha egy megfelelő összetételű és elég nagy adagokat tartalmazó multivitamin készítményt szedünk, hogy ez a védelem jól tudjon működni.

2011. dec. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Az övsömör nem gyógyítható én úgy tudom, csak tünetmentessé tehető. Stressz, egészségi állapot romlása következtében kiújulhat.
2011. dec. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2011. dec. 14. 09:10
 5/8 anonim ***** válasza:
1-2 hét B-vit komplex injekció kúra kell, és minden okés lesz. Súlyosabb esetben ismételten alkalmazni.
2011. dec. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom az övsömör általában a test egyik felén-szinte szimmetrikusan viszketéssel kezdődik, majd piros foltok jelennek meg, amelyek nagyon fájnak.

Ha ez az, ezt egy idegvégződés vírusos gyulladása okozza, ami kb. 2hét alatt elmúlik úgy, hogy a vörös foltok helyén csúnya kerek alakú seb képződik ami a kapott kenőcs hatására magától leesik. Emellett 4-fajta gyógyszert kellett szedni naponta 5-ször.

Nekem 10éve volt és azóta nem tért vissza.

2011. dec. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocs még az előzőhöz kiegészítve az általam leírtakat:

[link]

2011. dec. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Anyukámnak jún. 12én kezdődött iszonyatos nyak és fejfájással, akkor még semmi nem látszott. másnapra piros foltok jelentek meg, két nap múlva már hólyagok is. Akkor ment a háziorvoshoz, aki azonnal felismerte és elkezdte kezelni. Pár nap múlva már a fülében is volt, és nagy területen a mellkasán. Ekkor került be a kórházba, 10 napig volt a bőrgyógyászaton. ott kapott gyógyszereket és mindenféle kenőcsöt. Szépen kezdett javulni, de eltelt kb 2 hónap, mire elmúltak a hólyagok. De iszonyatos fájdalmai voltak. Azóta fél év telt el, és a mellkasa még mindig fáj, bár a bőre gyönyörűen letisztult. Az orvosok szerint még 1-2 év után is vannak idegfájdalmak. Kitartás, mert iszonyú fájdalmas.
2011. dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!