Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért jó sós vízzel gargarizál...

Miért jó sós vízzel gargarizálni mandulagyulladáskor? Mit csinál a sós víz? Miért éppen sós?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Fertőtlenít.
2011. dec. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aztán miért volna jó sóval? A gyulladt szöveteket csak ingerli marja!A kamilla legalább gyulladáscsökkentő!
2011. dec. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

13:03-nak is okulásul!

[link]

2011. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"méregtelenítő hatást fokozhatjuk, ha tengeri só felhasználásával készítünk"


Én vegyész vagyok nehogy nekem tudj újat mondani!A fenti írás hazugság, ugyanis annyit illő volna tudni hogy minden só tengeri só!Só csak ott található ahol valamikor tenger volt ennyit 8. osztály után illő volna tudni!Te csak öblögesd sóval a gyulladt torkodat úgy kell neked!

2011. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eddig azt olvastam, hogy kamillatea nem jó, mert szárítja a nyálkahártyát, inkább sós víz. Akkor ez sem jó? Akkor mivel gargarizáljak, ha be van gyulladva a mandulám?
2011. dec. 16. 13:31
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. dec. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a linket!
2011. dec. 16. 15:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!