Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Antibiotikum szedése közben...

Antibiotikum szedése közben érdemes joghurtot enni?

Figyelt kérdés
Mármint az antibiotikum káros mellékhatásai ellen gondoltam. Vagy esetleg kimondottan hátrány ilyenkor a joghurt?
2011. dec. 16. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes, de 2-3 órával a gyógyszer bevétele előtt, vagy után.
2011. dec. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
iGEN, MINDENKÉPPEN, LEHETŐLEG ÉLŐFLÓRÁSAT!
2011. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ha egy mód van rá, akkor ne szedj antibiotikumot... Találd meg a természetes védelmet.
2011. dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az egyik ismerősöm mondta, hogy nem nagyon ajánlott olyankor joghurtot enni, pedig azelőtt én is így tudtam, hogy de, igenis jó.

Tudom, amennyire csak lehet, kerülöm az antibiotikumokat, nagyon ellenük vagyok én is, de 2-3 napja nagyon rosszul érzem magam, fáj a torkom, lázas vagyok, és gondoltam, még a hétvége előtt lemegyek a dokihoz, erre nyilván felírt antibiotikumot. Hát ez van.

2011. dec. 16. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!