Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyomorrontásom van?

Gyomorrontásom van?

Figyelt kérdés
Délután rendel az orvosom..tegnap este kezdődött hogy égető érzést éreztem a hasam felső részén majd elmúlt..elaludtam de az éjszaka közepén ara ébredtem hogy megint fáj..rohannom kellett a wc-re..hányás és hasmenés...reggelre azt hittem jobb lesz de kezdődött megint..a hasfájás nem volt olyan vészes már inkább csak néha fájt egy kis időre de nagyon hasmenésem van..menjek el dokihoz vagy ez elmúlik majd magától?

2012. jan. 4. 11:53
 1/6 bánomisén ***** válasza:
Menj dokihoz, mostanában egy vírus is tarol hasonló tünetekkel. Akár gyomorrontás, akár influenza, lásson orvos.
2012. jan. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben.:)köszönöm a gyors választ!Gyomorrontásom van holnapra elmúlik?lázas nem vagyok...remélem semmi komoly..mert felvételi előtt állok és amúgy is fél évi hajtás van,szóval nem jó hiányozni.:/
2012. jan. 4. 12:03
 3/6 bánomisén ***** válasza:
Diétázz szorgosan, ha hányni kell, ne fojtsd vissza, hadd jöjjön ki és elvileg holnapra jobban leszel. De ne pacalpörköltet egyél reggelire, mert újra elromlik a gyomrod :-) Csak szépen, fokozatosan állj vissza a normális étrendre, holnap főtt krumpli, vagy rizs, keksz, párolt zöldség, szóval könnyű, zsírtalan ételeket egyél. És lehetőleg szénsavas italt se igyál, az is irritálja a gyomrot.
2012. jan. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben de azért az orvost meglátogatom délután..:/
2012. jan. 4. 12:20
 5/6 bánomisén ***** válasza:
Helyes! :-) Jobbulást!
2012. jan. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. jan. 4. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!