Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata immunszupresszánsokkal?

Figyelt kérdés
Ma kezdem a gyógyszert, és érdekelne, hogyan lehet védekezni a fertőzésekkel szemben, milyen vitaminokat lehet szedni, mire kell figyelni, stb. Bármilyen tanács jól jönne!

2012. jan. 13. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Autoimmun beteg lettél? :(


Szerintem nézz körül a természetes gyógymódok, lehetőségek terén. De semmi olyat ne szedj, ne alkalmazz, ami erősíti az immunrendszert, mert az a gyógyszered ellen dolgozna és súlyosbítaná a betegségedet, tüneteidet.

2012. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem autoimmun, hanem daganatos betegségre kaptam a gyógyszert. Eddig semmi baj nem volt az immunrendszeremmel, de nem szeretnék folyton beteg lenni a következő egy évben sem...
2012. jan. 14. 17:53
 3/9 A kérdező kommentje:
és köszi a választ! :)
2012. jan. 14. 17:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Daganatra immunszupresszáns? Nem szteroid? Nem mintha a szteroid nem az lenne...
2012. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tuti, hogy immunszupresszáns, transzplantált betegek is kapnak néha ilyet, rákosok sűrűbben. Most van folyamatban, hogy egy bizonyos típusú agydaganatra törzskönyvezzék, és én is ezért szedem...

Elég ijesztő, hogy megnöveli a tüdőgyulladás kockázatát meg ilyenek, és nem igazán tudom, mit tehetek ellene. De még így is jobb mint később egy agyműtét...

2012. jan. 15. 11:07
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Gratulálok az orvostudománynak........ :( Egyszerűen gyűlölöm, mikor ilyeneket csinálnak, gyűlölöm. Lehet lepontozni, jelenteni, akkor is gyűlölöm.

Inkább azt kéne kikísérletezniük, hogyan lehet a szervezetet felerősíteni daganat esetén, és hogyan lehet rávenni az immunrendszert, hogy le tudja győzni. Most mindkettőnek az ellenkezőjét csinálják. Igaz, az jobban megéri.



Kitartást és jobbulást Neked!!!

2012. jan. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Véletlen jöttek rá Nálad (pl. tök más ok miatti CT), vagy voltak tüneteid, amik erre utaltak?
2012. jan. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom pontosan elmagyarázni, de épp az a lényeg, hogy az immunrendszer legyengítésével pusztulnak el a daganatok. Egy bizonyos fehérjét blokkolnak így, ami kóros sejtszaporodásért felel, amennyire sikerült megértenem :)

Én inkább azokra az orvosokra haragszom, akik nem ismerik az újdonságokat a szakterületükön, és inkább azt mondják akármire, hogy nem lehet megoldani. Vagy azt, hogy nem kell vele foglalkozni.


Amúgy tök más miatt csináltak nekem CT-t anno, és ott derült ki a dolog. De a daganat nem rosszindulatú és nem is növekszik, csak nincs jó helyen.


Köszi mindenkinek a válaszokat és a jó kívánságokat!

2012. jan. 18. 01:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt azért tüneted, csak nem egyértelműen agydaganatra utaló, ezért nem gyanították korábban?



Tehát az immunrendszer működése (azt nem írom, hogy hibás, mert talán nem feltétlen az) járul hozzá a daganat kialakulásához? Ez kemény... :(



Neked kitartást! Meg a másik bajodra is, ami miatt a CT-t csinálták!

2012. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!