Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az orromban herpesz van, és...

Az orromban herpesz van, és nem tudom hogyan kezelhetném, hogy ne fájjon ennyire. Valakinek nincs ötlete?

Figyelt kérdés
Tényleg belül van, az orrlyukban, és nem az első már. Anyukámnak is rengetegszer van, és nem tudunk ellene semmit sem tenni. Azelőtt nekem az orrom alatt jött ki, most nem értem miért került be az orromba. Bár legalább most nem látszik, viszont irtózatosan fáj...
2012. jan. 15. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
orvoshoz kéne menni vele...
2012. jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Voltam még mikor először jelent meg, írt is fel egy ilyen oldat szerűséget és egy kenőcsöt is hozzá, de egyszerűen nem hat.
2012. jan. 15. 13:49
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor vissza kéne menni és íratni mást ;)
2012. jan. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Házi praktikára lettem volna kíváncsi, ugyanis hétvége van. De mindegy, köszönöm!
2012. jan. 15. 15:06
 5/9 anonim ***** válasza:
valami meglepő módon van orvosi és patikai ügyelet is hétvégén...semmilyen házi praktika nem fogja kiirtani a vírusaidat
2012. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tetris ***** válasza:
Lehet, hogy nem is az orrodban kellene kiírtani a vírust, hanem a szervezeted egészéből. Vannak erre mindenféle gyógyteák, amik talán hatnak, de ártani biztos nem fognak. Én egyet ismerek, a kakukkfűből készült teát, ami nagyon hatásos vírusölő. De a grapefruit cseppek is ilyenek. Ezeket lehet kapni a gyógynövényboltkban, és patikában is. Egy próbát mindenképpen megérne.
2012. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vény nélkül kapható Hevizos vagy Zovirax kenőcs a Patikában - ezeket direkt herpesre "találták ki". Nyugodtan kenheted az orrodon belülre is, én is szoktam - nekem jó hatású, lényegesen gyorsabban múlik el tőle, és nem is jönnek ki annyira a hólyagok.
2012. jan. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

15:13 és 16:18

a herpeszvírust jelenleg semmi nem irtja ki a szervezetből..

2012. jan. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A herpit valóban nem lehet kiirtani, mert az idegdúcokban megbújik a vírus, és amikor a szervezet legyengül, előjön. Nekem is szokott néha lenni az orromban, több hétig is. Szerencsére nem látszik és nem fájdalmas, csak ha orrot kell fújni.
2012. márc. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!