Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek a férgességnek?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, férges vagyok. A székletemben már régóta apró, mozgó, fehét, kb. 1, 1.5cm hosszú férgeket látok. Milyen következményei lehetnek ennek? Nem merek anyának szólni. De van hogy csak szimplán lefekszem aludni, vagy ülök valahol, és érzem hogy mozognak bennem...
2012. jan. 19. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát innen látszik, hogy nem vagyunk egyformák, én a gondolatba is belehalnék, hogy tele vagyok undorító állatokkal akik ott esznek belőlem és szaporodnak a beleimben...

Amúgy fogyás és súlyos hiánybetegségek, a különböző hiánybetegségeknek meg komoly tünetei vannak.

Anyukádnak meg már csak azért is szólj, mert közös háztartásban élők könnyen megfertőződhetnek...

2012. jan. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem lesz semmi következménye.

Csinálj pirítóst, és jóóóóóóól dörzsöld be egy gerezd fokhagymázd. Az kiűzi.

2012. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kissebb fokhagymafejeket pucolj meg és nyeld le,vagy ha nagyok,akkor piritósra rá,amennyit megbirsz enni.
2012. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Orvoshoz, azonnal! Ne szívasd meg az egész családodat!!!! Simán megfertőzöd őket, mert ugye benned is egyre jobban elhatalmasodnak azok az élősködők. A saját érdekedben is futás orvoshoz!! Elég lassú és fájdalmas halált fogszz halni, ha hagyod a fenébe. Most még pár tablettával elintézhető, később meg leáll a veséd, májad. Azokat azért nehéz ám pótolni.
2012. jan. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszönjük valamokka...
2012. jan. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én edig aszt hitem csak kutyáknál van ijen még nem is halottam hogy ember is lehet férges
2012. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ugyanez a helyzet! :( MIóta vagy férges?
2012. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De undorítóak vagytok!Ahelyett hogy elmennétek egy féreghajtó tablettáért itt irogattok!
2012. márc. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!