Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Járt már úgy valaki közületek...

Járt már úgy valaki közületek hogy erős vírusfertőzéskor, ami kemény náthával is jár elvesztette a szaglását és az ízérzékelését?

Figyelt kérdés
Nekem most van egy ilyen tünetegyüttes, és enyhén beparáztam. Bármikor voltam megfázva ilyet még nem tapasztaltam. Vasárnap kezdődött, lázam péntek óta van. Ha volt már valakinek, mennyi idő alatt múlt el? Válaszokat előre is köszönöm.
2012. febr. 20. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is most megvagyok fázva elég rendese,de még érzek ízeket de illatot,szagot nem.Csak azt akarom írni,hogy mi segíthet:

ha szereted a csípőset akkor az erős csípős piros paprika,pl.:forró levesbe,de állítólag a pálinka is jó rá

2012. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ajjaj, a túlzott gyomorsavamra nem a legjobb recept egyik sem. Mindegy, azért köszi, csak elmúlik majd.
2012. febr. 20. 22:43
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy egy kis ízt én is érzek még, édeset, keserűt, savanyút, de nem az igazi. Neked is hasonló a helyzet?
2012. febr. 20. 22:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Tegnap én is beparáztam, este semmilyen szagot nem éreztem, 1 hete vagyok erősen náthás, ízeket sem igazán, de ez a szaglás elvesztése nagyon idegesít, neked már rendbejött azóta?
2012. márc. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!