Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet ez? (Lent a többi )

Mitől lehet ez? (Lent a többi )

Figyelt kérdés

Anyum kb 1 hónapja köhög. Először nagyon de mostmár csak estére. Este is csak az után ahogy elmegy fürödni. De akkor úgy elkezd hogy néha hányni is szokott. Az orvos azt mondja hogy nem hall lerakódást a tüdejében. Valamelyik nap pedig kijöttek ilyen fehér foltok a manduláján. ( Tüszös mandula )

Mi lehet a baja ?


2012. febr. 29. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, ez megérne egy alaposabb kivizsgálást. Lehet tényleg tüszös mandula gyulladása, felső légúti gyulladás, amit az orvos tényleg nem hall a tüdején. Kérjetek beutalót tüdőgyógyászatra. Az 1 hónap már kicsit sok.
2012. febr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi :) Az az igazság h mindig attól félek h tumor :S
2012. febr. 29. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
A megfázáson kívül allergia is lehet, ha kapott az elmúlt időszakban új gyógyszert, pld. vérnyomásra.
2012. febr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a-a nem annyira gyógyszeres
2012. febr. 29. 16:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 8 hónapot köhögtem csúnyán, nem szárazan, és egész nap, sokat... Tehát egy hónap semmi... Bár olyan nem hinném, hogy lett volna velem, hogy köhögtem de 1 hónapon belül elmúlt volna..

Szóval ez szerintem semmi, rosszabb esetben allergia, asztma, reflux, stb...

2012. febr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne gondolj mindjárt a legrosszabbra. A köhögés az esetek legnagyobb részében tényleg csak megfázásra esetleg valamilyen légúti megbetegedésre utal. Ezért javasoltam, hogy menjetek el tüdőgyógyászatra, ott csinálnak egy röntgent, légzésfunkciós vizsgálatot, esetleg vesznek köpetmintát és adnak normális gyógyszert, amitől elmúlnak a tünetei. A háziorvos maximum valamilyen általános antibiotikumot ír fel, szakrendelésen tudnak a vizsgálati eredmények tükrében megfelelő gyógyszert adni.
2012. márc. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!