Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Visszatérő herpesz kezelésére...

Visszatérő herpesz kezelésére gyógyszerkúra?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam 5 napos gyszerkúrával,de semmit se hatott. Következő hónapban újból ott volt a herpesz.

Hallottam vmi hosszabb ideig tartó (1-2 hónapos) kúráról és az érdekelne, h mi a készítmény neve( plusz tapasztalatok) ?



2012. márc. 4. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:

A herpesz ugy "kezelheto" legjobban, ha fizikai es lelki vedekezes fenntartasaval nem engedjuk aktivizalodni. A megfelelo taplalkozas, rendszeres mozgas reven az egeszseges szervezetnek jo eselye van a virus kordabantartasara.

Fontos a pozitiv lelki beallitodas is, nehogy a modern elet stresszhatasai legyengitsek szervezetunk ellenellasat. Keruld a csipos, fuszeres eteleket, a serkento italokat. Immunredszer erositese!

2012. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Sok igazság van benne, egyet is értek veled. Főleg,h most elég mozgásszegény életet élek egy ideje és vitamint se viszek be sokat. De van egyéb eü-i problémám is és az orvosok a herpesz vírusra vezetik vissza. Most gyógyszeres kúrát javasoltak és sajnos más kiutat nem látok, el kell kezdenem,h ne legyen visszatérő.

Érdekelne a kúra bővebben,ha vki tud róla, köszönöm!

2012. márc. 4. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Vitaminokat egyél, és mozogj! Nincs kifogás!!!


Olcsó gyümölcsöket, zöldségeket vegyél, és akár faragj le máshonnan. Az egészség nagyon fontos!

Rendszeresen mozogj, már 10 perc számít!!!

És akármilyen iciripiciripinduri dolgot teszel az egészségedért, már úgy állj hozzá, hogy tettél valamit, és az segít!!!



Antivirális kezelést javasoltak, az használhat. Én már hallottam esetekről, hogy használt. Vényre kaphatók, orvos írja fel.

2012. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is szenvedtem a herpesz virustól. A gyógyszeres kezelés nem hozott sikert. Majd az immunrendszeremet erősítettem fel, aminek köszönetően több mint 10 éve már tünetmentes vagyok.

Ajánlanék először egy tisztítókúrát, majd egy életmódváltást. (A táplálkozásodat megváltoztatni és minél természetesebb anyagokat fogyasztani. A pszichét is meg kell változtatni hozzá. Amilyenek a gondolataid, olyan az életed. Ezt valahol olvastam, de valóban így van. És természetesen a mozgást fokozatosan beiktatni az életedbe.) Úgy volna a legjobb, ha ezt orvosi ellenőrzés mellett tennéd.

Én is szoktam időnként orvoshoz járni, de nekem a diagnózis a fontos. Az orvosom már ismer, nem is ír fel gyógyszert, mert tudja, hogy felesleges.

Sok orvos is mellőzné a gyógyszereket, ha nem őt terhelné a felelősség ezért.

2012. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ma vettem is gyógyteát, elkezdem inni, meg gyümölcsöket enni. (persze tudom ezt nem hibehóba kell, hanem folyamatosan) Remélem sikerrel járok, mert ez az állandó küzdelem a herpesszel eléggé nagy szenvedés!

Köszönöm a segítségeteket és a sok jó ötletet!

2012. márc. 5. 21:12
 6/6 anonim válasza:

[link]


Nekem ez vált be. Bioboltokban vagy gyógynövényboltokban is beszerezhető. Ha rendszeresen szedem, akkor nem jön ki a herpesz. Napi 1et szoktam csak szedni, igy 2 hónapig elég egy dobozzal. Ha már előjött a herpesz, akkor lehet napi többet is bevenni, neten meg lehet keresni hogy kinek mennyi az ajánlott olyankor, és elmulasztja. De ez tényleg hatásos, korábban nekem is gyakran volt herpeszem, amióta ezt szedem azóta egyáltalán nincsen. Max érzem a bizsergő, viszkető érzést az ajkamon, akkor beveszek +1 tablettát és elmúlik.

2012. márc. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!