Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Naponta többször minden...

Naponta többször minden előzetes ok nélkül bedugul az orrom. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Pár napig nagyon náthás voltam, sima fertőzésnek tűnt, most viszont már harmadik napja időről időre annyira bedugul az orrom hátul a torkom felé, hogy néha a fülem is bedugul tőle. Aztán egyszer csak spontán kitisztul, olyankor jó sok nyálkás váladékot tudok kifújni, ami kész megkönnyebbülés. Mitől lehet ez? Van, hogy egy óráig is eltart, és már nagyon unom.

2012. márc. 23. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez simán lehet a nátha utóhatása. Türelem! Ha nagyon nem bírod, kérj valami orrcseppet a patikában, pár napot át lehet vészelni vele.
2012. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vettem orrcseppet, csak nem merem használni, mert rá van írva, hogy hozzá lehet szokni, és erről olvastam pár rémtörténetet a neten is.
2012. márc. 23. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad, nem vagy-e allergiás valamire!
2012. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!