Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nincs valami módszer arra,...

Nincs valami módszer arra, hogy jobban fájjon a torkom?

Figyelt kérdés

Fáj a torkom. De anya azt mondta hogy nem fog elvinni orvoshoz. Én meg nem akarok iskolába menni. Elegem van, hogy mások szülei azért egy hétig otthon tartják a gyereküket, mert fáj a hasuk. Nekem a torkom fáj, de még megnézetni sem hajlandó. Félreértés ne essék, 5-ös tanuló vagyok, de úgy gondolom, hogy nekem is kijár a pihenés. Még sose hiányoztam suliból betegség miatt. Általánosban legfeljebb egy napot. Szóval nem fikázásokat, hanem tanácsokat kérnék, hogy mit egyek/csináljak ahhoz, hogy jobban begyulladjon a torkom?

16/L


2012. márc. 25. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem fog elvinni orvoshoz akkor ígyis úgyis csak magaddal baszol ki ha még jobban fáj a torkod...
2012. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el üvöltözni, artikulátlan hangon. Szopogass jégkockát.
2012. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
törd el valamid... én is ezt tettem ::D eltörtem a kezem...
2012. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Bocsi, hogy nem kimondottan a kérdésedre válaszolok, de egyedül nem tudsz elmenni orvoshoz? Vagy ha azt mondod anyukádnak, hogy még jobban fáj a torkod?
2012. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyenlőre azt csinálom, hogy mezítláb mászkálok. De ez a jégkockás hogy nem jutott eszembe?! :D

Nem tudok egyedül menni, mert falun lakok, elég messze a várostól, és csak hatkor megy be busz. Iskolába is mindig anya szokott vinni, mert ő is a városban dolgozik és felesleges busszal járnom. A következő busz meg kilenckor indul. Háromnegyed óra kb. míg beér, és még plusz minimum 20 perc amíg besétálok. És 10-ig rendel...

2012. márc. 25. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!