Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Váladékos a torkom és nem...

Váladékos a torkom és nem akar feljönni. Milyen módszert ismertek amivel fellazítható, hogy könnyebben feljöjjön?

Figyelt kérdés
4-5 napja meg vagyok fázva. A mandulám is be volt gyulladva, de az már jobb. Az orvos írt fel köptetőt, de nem akarom szedni mivel így is antibiotikumot szedek és nem akarok több orvosságot. A mandulám már jobban van, de viszont a torkomon érzem, hogy van valami. Szerintem váladék ami nem akar feljönni, milyen módszereket tudtok a fellazítására? Esetleg kamillás gőzölögtetés nem jó?
2012. márc. 27. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Arra van a köptető, de nekem pár nap múlva oldódott anélkül is.

Igyál mézes hársfateát, vagy kakukkfűteát.

2012. márc. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy arra van a köptető, de le is írtam hogy miért nem szedem.
2012. márc. 27. 18:39
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. márc. 27. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Igyál nagyon sok folyadékot, ez lazítja a nyákot, mézes hagyma teát, ami nagyon jó köptető és nem olyan borzasztó, mint amilyennek hallatszik.
2012. márc. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kortyolgassál forrón valamilyen teát, meg svéd cseppet naponta 3x egy egy kávéskanállal, csak úgy lassan lenyelve, de előtte utána ne egyél-igyál, csak az had dolgozzon a torkodba. Ezt két-három nap.
2012. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Takács Jánosné ***** válasza:
Gargalizálj langyos sós vízzel vagy pedig langyos víz bele almaecet kevés méz és ezzel gargalizálj de lehet még forralj fel kb.1-dl vízet tegyél bele 1 mokkás kanál sót hagyd le hűlni tedd bele egy areosolos üvegben és naponta többször fúj be a garatodba
2012. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!