Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Attól fájhat? Lehet tőle?

Attól fájhat? Lehet tőle?

Figyelt kérdés
Pénteken nagyon fájt a torkom szinte annyira h nyelni is alig tudtam. Hétfőn mentem vele dokihoz ahol megállapították, hogy tüszős mandulám van. Írt fel gyógyszert amit még most is szedek. Viszont olvastam, hogy ha nem megfelelően kezelik a tüszős mandulát akkor a gyulladás átmehet a szívre, esetleg a vesékre is. És most meg elkezdett egy kicsit fájni a szívem környéke!!
2012. ápr. 5. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
De Neked kezelik, gondolom, antibiotikumot kaptál rá. Van egy ilyen nézet, hogy a mandulagyulladások szövődményeket okozhatnak, és ennek jegyében veszik ki sokszor gyerekkorban a mandulát. (Nekem 17 évesen, ezért vették ki.) Megbántam, szerintem alaptalan ijesztgetés volt, mert utána a torkom gyulladt be rendszeresen. Nagyon komoly kivizsgálás után ha több szakorvos is a mandulát tartja gócpontnak, csak akkor érdemes rászánni Magad egy műtétre. Szerintem. De most félni tök fölösleges, hiszen szeded az antibiotikumot.
2012. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!