Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt valakinek felnőtkorba...

Volt valakinek felnőtkorba bárányhomlő? Nagyon szenvedek

Figyelt kérdés

Szóval 22éves lány vagyok vasárnap kaptam el a bárányhimlőt,még aznap elmentem ügyeletre,másnap háziorvoshoz!

Tegnap délutántól nem bírok enni,sőt inni se,úgy ég a gyomrom és a nyelőcsövem,és be is van dagadva!úgy tudok C vitamint is bevenni,hogy előtte iszok calciumot attól egy-két órát tudok nyelni de amint iszok,eszek bármit elvoselhetetlen,tegnap felhívtuk az ügyeletett,és azt mondta diétázak,de vizet se birok enni:(

Folyamatos lázam van 37-38között!

éjjelente allig alszom,kérlek segítsetek ha tudtok:(


2012. ápr. 17. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
na majd ha jönnek a pöttyök..vigyázz , felnőtt korban jobban megmarad ha elvakarod!!!!nekem az orrom hegyen diszeleg egy lyuk..ami legjobban zavar, de van mashol is persze..pedig elsem vakartam, max alvasnal jott le. 14eves voltam
2012. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

már vannak pötyök szintén vasárnaptól,ellég kellemetlen helyeken is!

Te tudtál rendesen enni,inni?

2012. ápr. 17. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Arra már sajnos nem emlékszem, 5és fél éve volt. De a pöttyök nagyon megragadtak. 1db-ot nem vakartam le, mégis kapásból 4 helyet tudok, ahol csúnyán megmaradt..Testvéreimnél ugyanez. Csak alvásnál jöhetett le. Téynleg ne vakard te se, muszáj kibírni!!!
2012. ápr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!