Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Verehullo fecskefuvel akarom...

Verehullo fecskefuvel akarom kenni a szemolcsom. Nem lesz abbol baj? , ha

Figyelt kérdés

ket hetig allandoan ragtapasz alatt lesz a szemolcs,hogy ne fogja meg a noveny nedve a ruham,azaz vegulis dunsztban lesz?

hogy kell elkepzelni a szemolcs eltuneset? kifordul gyokerestol vagy lemorzsolodik aprankent?

nekem a fenekemen van szemolcs kabe tiz eve.arra is jo?

borgyogyasz egyszer mar el akarta intezni,csak sokan alltak sorba,es nem volt idom mar tovabb varni.



2012. ápr. 20. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megszárad a nedv, már nem fog. Előtte mindenféleképpen mosd le szódabikarbónás vízzel a szemölcsöt, és a környékét, mielőtt bekened a vérrehullató fecskefűvel.Fokhagymából és vöröshagymából készített éjszakai pakolás is elmulasztja a szemölcsöt, de elmulasztható szalicilsav, vagy podofillin óvatos alkalmazásával is.De van egy uszodaszemölcs eltávolító folyadék is, Water Wratjes a neve.Ja! És ne legyen 2 hétig állandóan ragtapasz alatt, mert kipállik a bőröd.
2012. ápr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
aha,koszi szepen.
2012. ápr. 20. 13:08
 3/5 A kérdező kommentje:
hogyan fog eltunni a szemolcs pontosan?
2012. ápr. 20. 13:09
 4/5 anonim válasza:
Szia! Nekem évekkel ezelőtt múlt el ettől a növénytől az összes szemölcsöm. Mindennap bekentem, és nem fogta meg a ruhám, mert azonnal megszárad a bőrömön. Sztem felesleges leragasztani, csak annyiban zavaró, hogy kérdezgetni fogják, mitől vagy narancssárga. :) Úgy tűnik el, hogy napról-napra kisebb lesz a szemölcs, végül egyik nap feltűnik, hogy nincs ott. :) Sok szerencsét és kitartást! Nekem kb. egy nyár alatt eltűntek a vérehulló fecskefűtől.
2012. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

koszi szepen.

sportolaskor,ha izzadok,akkor megfogja a ruham majd?

nem akarnam tonkretenni a nadragom,mert aztan a folt nem jon ki belole.

2012. ápr. 23. 09:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!