Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A megfázáskor felköhögött és...

A megfázáskor felköhögött és (undorító, de) lenyelt váladékkal visszafertőzüm magam, vagy nincs jelentősége ebből a szempontból?

Figyelt kérdés
Bocs az undortó kérdésért, de ez szerintem vele vár.

2012. ápr. 24. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam kiköpni, és nem vettem észre, hogy visszafetőzném magam vele...
2012. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ha itthon vagyok,rohanok a wc-be, vagy az udvarra(mikor melyik van közelebb, én mondjuk kertkapcsolatos,tehát kertes családi házban lakom) és ott amilyen gyorsan csak lehet, kiköpöm, ha idegen helyen,akkor olyankor mindig kellemetlenül érzem magam, de visszanyelem.
2012. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gyomorsav leokézza.
2012. ápr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyen nálad zsebkendő, papírtörlő, szalvéta. Lehetőleg nem feltünően, de köpjed ki, és dobd a szemétbe. Nem hiszem, hogy jót tenne, ha visszanyeled.
2012. ápr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyomorsavad valóban totál szétcincálja, nem lesz bajod tőle. de fúúúúúúúj. :P :D :)
2012. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én kicsi gyermekként nyeltem vissza és gyomorhurutom lett tőle, napokig hánytam, tehát egészségesnek semmiképp nem mondható. egy bizonyos mennyiséget valóban megemészt a gyomor probléma nélkül, de ha sok kerül a gyomorba, akkor ott is tud galibát okozni. Legyen nálad papírzsebkendő és köpd ki a cuccot. A 3 évesem is megtanulta már, hogy azt nem jó lenyelni.
2012. ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!