Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vesetisztitasra es gyulladascs...

Vesetisztitasra es gyulladascsokkentesre mit ajanlotok? Milyen teat igyak?

Figyelt kérdés
Nincs itthon gyogyfuves tea es szeretnek alternativ gyogyitast is alkalmazni nem csak antibiotikummal bombazni a testem/vesem. Varom az otleteket. Azt is megirhatnatok hogy mennyit kell inni ezekbol.
2012. máj. 8. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Legjobb ilyen esetben a gyengén citromos kamilla vagy hársfa tea, szobahőmérsékletre hűtve, víz helyett kortyolgatva.

Ha fáj is a veséd, akkor végy forró fürdőt, és be az ágyikóba, lehetőleg ki-izzadni a megfázást. Ezt meg lehetne csinálni egymás után több este is.

2012. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A petrezselyem tea kiváló vízhajtó hatása miatt gyorsítja a baktériumok távozását, a vörös áfonya fertőtlenítő hatású gyógynövény. Nagyon jó hatású a medveszőlő levél, és a fekete retek leve. A vesére ható tisztító vizelethajtó, tisztító teák még, az aranyvesszőfű, a csalánlevél, a mezei zsurló, a nyírfalevél, a gyermekláncfű.
2012. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Faj a vesem, es most epp izzadok!:) koszonom! Kamilla teat fogok inni a harsfabol nagyon keves termett a kornyeken es boltban nem tudom mennyibe kerul. A kamilla is 500 ft/10deka!!!!
2012. máj. 8. 20:19
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Azt hiszem a herbáriának, de már a fene tudja van vesetisztító teakeveréke, barátnőm azt szokta inni a vesekövei miatt. Szerintem érdemes egy olyanra beruházni.
2012. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

Figyusz! Olvasd már el, ami kommentet írt a kérdező: most nincs itthon gyógyfüves tea!

Sorolhatod neki, hogy holnap mit vegyen, azzal kell beérni jelenleg, ami otthon van!

2012. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Meddig kell izzadnom az agyba? Mar alig birom
2012. máj. 8. 20:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Próbálj meg elaludni. Gépet kapcsold ki, maradj ágyban reggelig, akkor nagy az esélye, hogy holnap már nem lesz semmi bajod.

Ma este már ott kellene maradnod, és nem gépezni, és egyebek! Szép álmokat!

2012. máj. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gepezek? Agyban fekszem torolkozo alattam es 2takaro rajtam. Nem ertem, kiirja a gyakori hogy honnan irok? Mert 3napja nem ultem gephez...nem ertem :/
2012. máj. 8. 20:45
 9/10 anonim ***** válasza:
cseresznyeszár tea
2012. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:)))))
2012. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!