Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nyirok csomó, de meddig?

Nyirok csomó, de meddig?

Figyelt kérdés

A napokban torokfájásra lettem figyelmes,nem nagyon akartam vele foglalkozni,mert nálam ez nem ritka,havonta 1-2x van arcüreggyulladásom is,így teljesen megszokottnak gondoltam,mígnem belázasodtam,reggel azonnal orvoshoz fordultunk,aki nyirokcsomót talált.A nyakamon kívülről tapintható egy "púp" de igen fájdalmas,így nem nyomogatom,ám belülről,a szájüregben is található,egy minimum 2 centi hosszú,puha,és iszonyat fájdalmakat okozó púp.A láz már elmúlt,ám a csomó még mindig ott van.Augmentin DUO kapszulát és Cataflam V-t kaptam rá.Valami tanácsot szeretnék kérni,mert ugyan 2 napja tart még csak a betegség,de azóta túl sokat nem tudtam enni és ivásnál is szúr a nyakam...Esetleg forduljak szakorvoshoz?Menjek Fül-orr gégére,vagy ezek a gyógyszerek tökéletesen megfelelnek a célnak?

Illetve mennyi idő után múlik majd el?

Köszönet előre is.


2012. máj. 19. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
azonnal fül orr gége.
2012. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megoldódott,köszönöm :)
2012. máj. 26. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!