Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mire allergiás az, kinek...

Mire allergiás az, kinek tünetei az alábbiak?

Figyelt kérdés
nos csak nyáron, a test minden tájékán kb 50ftos illetve nagyobb méretű viszkető kiütések, amelyekből vakarás után valamiféle nedv távozik majd rászárad a bőrre.Nos voltam allergia teszten, amelyen a két karomat szurkodták és az egyik szernél volt hasonló reakció csak nem tudom hogy mire vagyok allergiás, az orvostól kaptam vmi gyógyszert(nos volt amikor hatott volt amikor nem).anyirra emlékszem hogy vmilyen nővényekre(mezőgazdasági nővény ekre/re mint a kukorica,búza stb ezek példák).Akkor jellenek amikor egy kis faluba megyek nagyszűleimhez az alföldön és ott bőven van mindenféle ilyen növény.
2012. máj. 24. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Kaptál a vizsgálat után papírt,abban le van írva! Menj vissza a dokihoz és kérj másik gyógyszert,és ha már tudod mi az,kerüld nagy ívben,de ezt így nem lehet megmondani,hogy mire vagy allergiás!
2012. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok allergiás tünet hasonló, azért csinálnak teszteket. Nézz meg egy allergia naptárat, hátha beugrik, vagy szűkítheted a kört.
2012. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!