Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet összefüggés abban,...

Lehet összefüggés abban, hogyha bal oldalamon fekszem, akkor néha nagyobbat üt a szivem?

Figyelt kérdés
Ha a bal oldalamon fekszem, akkor neha érzem, hogy nagyobbat üt a szivem vagy kihagy...olyan érdekes rémisztő érzés. Ez csak véletlen egybeeses, vagy lehet hogy tényleg azért üt félre, mert bal oldalamon fekszem, és pl megnyomom? Most igy vizsgaidőszakban gyakran érzem hogy félre üt a szivem attol fuggetlenul is, hogy melyik oldalamon fekszem. Mennyira veszélyes ez?
2012. máj. 25. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

melléütésen azt érted,hogy,mintha kettőt dobogna egy helyett,aztán kihagy kicsit?Ilyesmi érzés?

Amúgy oldalra fekve igen,jobban lehet érezni a szívet.Én úgy nem is szeretek feküdni ez miatt.

2012. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem azért üt egyébként félre,mert azon fekszel.
2012. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen,olyan érzés,mintha egyet kihagyna, utana meg egy nagyot utne
2012. máj. 25. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak a stressz. nekem is van. Szedjél magnéziumot B6-tal, az segít.
2012. máj. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!