Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges az, hogy anyajegy...

Lehetséges az, hogy anyajegy mellett nő ki egy pattanás?

Figyelt kérdés
A hasamon, bal oldalt van egy anyajegy, és közvetlenül mellette nőtt ki egy pattanás.Nem szokatlan hogy a hasamon van pattanás, sajnos régóta küzdök ezzel, az egész hátam tele van velük. Kicsit megijedtem mikor megláttam, mégiscsak egy anyajegy, azzal pedig nem jó szórakozni. Előfordult már esetleg mással is, vagy rohanhatok egyből orvoshoz?
2012. máj. 28. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem piszkálod, nem lesz baj. Ragaszd le, hogy véletlenül se kapj bele, vagy vakard el. Elmúlik.
2012. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már megszoktam! :) Ezen semmi különös nincs! Én az anyajegy körül nem nyomkodok pattanást! Hagyom és egy idő után eltünik!
2012. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugtattatok :)
2012. máj. 28. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!