Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet a diótól hascsikarásom?

Lehet a diótól hascsikarásom?

Figyelt kérdés
minap annyira megfájdult a hasam tőle, mik a dió allergia tünetei? Nem voltak semmiféle kiütéseim, csak annyira megfájdult a hasam, mint mikor káposztát eszik az ember /aki nem bírja, az tudja milyen érzés/. Nem tudok másra gyanakodni, almát ettem, diós tésztát és levest. Igaz, eddig soha semmi bajom nem volt a dióval. Másokkal is előfordult már?
2012. máj. 30. 19:40
 1/3 A kérdező kommentje:
kb két maroknyi lehetett, amit ettem.
2012. máj. 30. 19:41
 2/3 anonim válasza:

Igen előfordult! Én sem tudom pontosan mitől van, de ha téged ez nagyon zavar, akkor szerintem menj el orvoshoz! Én

nekem is vannak ilyen problémáim, de nem megyek vele orvoshoz, és mivel a diót nem szeretem, csak azért eszem, hogy a benne lévő vitaminokat megkapjam, és ezt egy időbe túlzásba vittem, innentől kezdve csak mértékkel eszek diót!

2012. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. A dió finom héja irritálhatja a beleket.
2012. máj. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!