Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet ez? (többi lent)

Mitől lehet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy gondom... mostanában időközönként olyan mintha ki lenne száradva a szám, de valahogy ez nem annak tűnik... Minél többször kijön, annál jobban fokozódik a "gondolom én hogy valami gyulladás a szervezetemben". Felpúposodik és iszonyatosan fáj. Bár kirepedezik, de nem hinném, hogy ez csak egy egyszerű száj kiszáradás lenne. És hangsúlyozom, hogy ez már csak fokozódik és többnyire 1 hétig tart...

Vélemények??? Mi lehet ez?



2012. jún. 1. 15:09
 1/2 Lightwarrior válasza:

Szia!


Én nem tudom, hogy mi lehet az oka, de azt tanácsolom, hogy fordulj vele orvoshoz a biztonság kedvéért. Jobban jársz, ha egy szakember vizsgál meg/mond véleményt, mintha mások látatlanból próbálnának tippeket adni.

2012. jún. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem kend be a szádat ajakápolóval, az nagyon jó tud lenni... :)

De mindenek előtt keress fel egy orvost, ő biztos tud valami hasznosabbat mondani az ajakápolónál... :D

2012. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!