Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen fertőzések vannak most...

Milyen fertőzések vannak most a levegőben, vagy mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Három napja folyamatosan hányok, akármit eszek, vagy iszok, minden kijön belőlem. Olyan a hasmenésem, mintha a vízcsapot nyitották volna meg, emellett néha begörcsöl a hasam, ráz a hideg, szédülök, fáj a fejem, és lázam van. Aludni nem nagyon tudtam az óránkénti hányás miatt. Ma délután megyek dokihoz, de már most annyira fáj a hasam, meg a mellkasom a sok hányástól, hogy majd bele pusztulok.
2012. jún. 5. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek lehetnek a szalmonella tünetei is. Jól teszed, hogy orvoshoz mész.

Igyál rengeteg folyadékot!

2012. jún. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a savtól fájhat de ha még 3 nap után is hánysz az nagyon veszélyes mert kiszáradhatsz sztem az ügyeletre menj be mert ez nem veszélytelen! de valószínűleg calici vírus vagy szalmonella vagy mittomén sokminden lehet
2012. jún. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Inni nem nagyon tudok, hiába próbálok, iszok egy kortyot és egyből rosszul vagyok tőle.. :-( egy pirítóst akartam megenni most, a felét sikerült is, de egyből kijött..
2012. jún. 5. 08:11
 4/8 A kérdező kommentje:
Van amikor csak öklendezek, mert nemtudok mit kihányni.. :-(
2012. jún. 5. 08:12
 5/8 anonim ***** válasza:
ezzel azonnal ügyeletre kéne menni, , hogy ne száradj ki, ott pótolják a folyadékot. sztem ne várd meg a délutánt.gyógyulj meg
2012. jún. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem is mielőbb fordulj orvoshoz,mert kiszáradhatsz!Akármennyire is rossz,a folyadékot minig pótold!Ott majd kapni fogsz infúziót,meg kivizsgálnak és majd jobban leszel!Meg a láz miatt is fontos inni!Jobbulást!!!
2012. jún. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Uhh tavaly ilyen betegsége volt a barátomnak, tényleg nagyon durva, semmit nem tudott megenni vagy meginni, mindent kihányt vagy alul kijött. Menj orvoshoz minél hamarabb, tényleg akár az ügyeletre is, mert ez így nem élet, ő majd felír valamit és jobban leszel. Ha igy folytatod infúzió lesz a vége...
2012. jún. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Emlékszem hogy ő valami kúpot használt, mivel a gyógyszert is kihányta... Küldj el vkit a patikába hogy vegyen kúpot(hányás hasmenés csillapitot) hogy egyáltalán eljuss a kórházig..:(
2012. jún. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!