Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vakbélgyuladás vagy valami más?!

Vakbélgyuladás vagy valami más?!

Figyelt kérdés
A bal alhasam nagyon fáj és agyok görcsöl bel jóideje de 2napja különösen fáj. Mien gyogyszert vegyek be rá? Mi lehet ez?
2012. jún. 16. 19:20
 1/5 anonim válasza:
Valószínüleg akkor vakbélgyulladás lesz. Nekem is így volt. Gyógyszert nem tudom milyet vettem be,de azt tudom, hogy görcsoldó volt,de egy idö után semmit sem ért. Èrdemes minél hamarabb háziorvostól beutalót kérni és megmütik majd. Nem érdemes idöt vesztegetni, mert ha perforál akkor rosszabbul jársz. Ha nem vakbél,akkor mákos vagy és akkor nem tudom.
2012. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Cataflamot vettem be de ha sétállok ugyan ugy fáj.
2012. jún. 16. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha volt aznap székleted, amikor elkezdett görcsölni, akkor nem valószínű a vakbélgyulladás!
2012. júl. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem múlik, azonnal fordulj orvoshoz, mert lehet komoly baj is és a fájdalomcsillapító csak elnyomja a tüneteket és nem fogod érezni, ha nagy baj van.

Amúgy a Buscopant próbáltad? A forte elég hatékony!

2012. júl. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Nem meg nem probaltam. Mostanaban enyhül a fajdalom.
2012. júl. 7. 11:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!