Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elment a hangom, arcüregem...

Elment a hangom, arcüregem van. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul vagyok, fáj a hátam, tiszta darabos takony jön ki belőlem, és alig bírok beszélni, már inkábbcsak suttogok, mert annyire nincs hangom. Valami gyors megoldás, erre az egészre, meg a hangproblémára?

2012. jún. 17. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tűnik túl viccesnek, menj orvoshoz.
2012. jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk a hátfájás az lehet tüdőgyulladás is, gyorsan kéne valami antibiotikum, nem a gép előtt üldögélni, erre nincs házi praktika.
2012. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az Anyukám van rosszul én írom a kérdést. Most vettem be egy kiskanálnyi fokhagymát mézzel, ebéd után pedig tervezek egy Neo Citran-t bevenni
2012. jún. 17. 10:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Fokhagymás méz meg Neo-citran arcüreggyulladásra...komolyan nyomod. Ezeket kb. egy natúr megfázás esetén használják.
2012. jún. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hangprobléma: ne próbáljon beszélni; vigyél neki papírt, írószert, és holnap küldd el az orvoshoz, ő majd megmondja, mit csináljatok.
2012. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!