Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2-3 napja ki jött a számon 1...

2-3 napja ki jött a számon 1 herpesz féleségü kis fertőzés . Gondoltam az . úgy hogy kenegettem?

Figyelt kérdés
HELP!! mára pedig kijött a számon 1 herpeszféleség és mára több kis pötty (FEHÉR) van a számon felső ajkamon mi lehet?!!?!?!?!?!???? HELP!?????

2012. jún. 17. 18:03
 1/5 A kérdező kommentje:
irjatok vmi bammeg
2012. jún. 17. 18:45
 2/5 Reinschaw válasza:

Holyagocskak jelentek meg az ajkad korul? Esetleg eg, viszket, faj? Ha igen, az nagy valoszinuseggel herpes virus okozta herpes labialisod van.

Altalaban spontan gyogyul, de nem art, hogyha kenoccsel kenegeted. Sajnos, nem tudok ajanlani, de kerdezz ra a gyogyszertarban. Ha a holyagocskak kihasadtak, akkor mar nem hasznald a kremet. Leteznek fajdalomcsillapito, szarito pasztak. Azok ajanlottak.

Nyom nelkul el fog mulni, de szamolnod kell azzal, hogy ujra ujra elojonnek, ugyanis a virus a szervezetben marad.

2012. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jo ma 2 órát álltam ezért a válaszért az orvosnál -_-'
2012. jún. 18. 11:27
 4/5 Reinschaw válasza:
hu de agresszi vagy ...
2012. jún. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
arcszesz 1-2 nap alatt leszáritja utána pedig seb marad ami meg begyógyul ha azt se tudod elviselni a pörfekt kis életedben akk vegyél bepantent és azzal gyorsabban begyógyul
2012. jún. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!