Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elmenjek dokihoz vagy már nem...

Elmenjek dokihoz vagy már nem érdemes? Még meddig lesz hasmenésem vagy mikor múlik el? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csütörtök este elkezdett fájni a fejem egy picit majd pénteken mégjobban és pénteken már ugy éreztem mintha gyenge lennék ezt a kezembe és a lábamba éreztem majd szombaton óránként wc re jártam fájt mindenem hasmenésem volt végigfeküdtem az egész napot ami estére talán egy fokkal jobb lett vasárnap már annyira nem fájt a fejem de még lüktetett (szombatig még nagyon szédültem is) a kezem ésa lábam már nem fájt vagy nem éreztem gyengének(egyik pillanatban ugy éreztem hogy fáj a másikban pedig uy hogy összeesnék)magam de a wc re járás, a hasmenés megmaradt de ekkor már bevettem gyogyszert is hasmenés ellen ( bolus adtringens)hétfőn vagyis ma már szinte a fejem se fáj de az a rohadt hasmenés nem akar elmúlni ma is csak futkározok a wc re de különben már nincs semmi bajom a gyogyszert ma is bevettem.
2012. jún. 18. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Tavasszal velem is ez volt! Csütörtökön fejfájás majd péntektől volt hasmenésem! Hétfő estig nem enyhült így én azért elmentem dokihoz! Írt fel gyógyszereket! Fontos hogy igyál eleget, mert kiszáradhatsz! Én már majdnem ki is száradtam, így kaptam arra is valami gyógyszert! Én azért elmennék a helyedben, hátha írna fel rá valami gyógyszert! Amúgy én is azt a bolus adtringenset szedtem, de nekem nem hatott!
2012. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem napszúrás
2012. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hasmenésre jó a pirítos
2012. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!