Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpesz ellen, ami hónaponta...

Herpesz ellen, ami hónaponta kijön?

Figyelt kérdés

hali.

mit tehetek ez ellen? hónaponta kijön általában és kb 1 hét mire meggyógyul úgy hogy kenegetem is.. mivel lehet esetleg meszüntetni? megelőzni és ha már a hólyagot is kijöttek? a kenőcsöm megelőzésre való.. de ha kijött mit tehetek? sósborszeszről hallottam.. meg ilyesmik.. tényleg jó-e? köszi


2012. jún. 19. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Zovirax!az tuti beválik!napi 1000mg C vitamin mellette!akkor kell bevenni,ha érzed,h ki fog jönni,ill.ha már kntvan,és utána még pár napig szedni
2012. jún. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hompó Éva válasza:
Lizintartalmú készítmények (C vitaminnal még jobb). Az immunrendszered legyengült. Olvass róla, a neten sok jó cikk van erről.
2012. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogyan az előttem válaszoló írta. Az immunrendszeredet kell először rendbe szedni. A herpesz vírus minden ember szervezetében előfordul, de csak azoknál aktivizálódik, akiknek le van gyengülve az immunrendszere.
2012. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, azt hiszem, bőrgyógyászhoz. Ha rendes, akkor úgy tudom, adhat antivirális gyógyszeres kezelést. Magyarázatot nem feltétlen tud adni.

És nem sok köze van az immunrendszer gyengüléséhez. Akinek gyengébb az immunrendszere (HIV-pozitív, szervátültetett stb) annak sincs sűrűbben; akinek sűrűbben van, nem gyengébb az immunrendszere....

2012. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én herpach-ot szoktam használni, feloldódik, lehet rá sminkelni és feloldódik. 4 nap alatt hat.
2012. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó orvoshoz el kellett volna menned, aki ha szívén viseli a beteg sorsát felírt volna gyógyszert amit állandóan szedni kell:

aciklovir (ACICLOVIR AL 200 mg 25 db 1580 Ft, csak receptre kapható)

famciklovir (FAMVIR, ez nagyon drága, és ez is csak receptre)


Orálisan ne szeretkezz a partnereddel mert megfertőzheted!


Megszüntetni nem lehet, mivel ez a vírus bebújik az idegdúcokba, életed végéig ott fog bennük élni.

A kiújulás gyakoriságát lehet csökkenteni ha fent említett két hatóanyag közül az egyiket tabletta formájában szeded.


Amit még tudnod kell, nem csak a barátod/barátnőd nemi szervét fertőzheted meg, hanem egy orra puszival valakinek az orrát, nyakra puszival nyakát is.


Főleg amikor kiújul akkor senki se puszilgass/csókolgass. Ügyelj a higiéniára.

2012. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!